خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / دستگاه های ظروف یکبار مصرف گیاهی پلاستیکی آلومینیومی کاغذی

دستگاه های ظروف یکبار مصرف گیاهی پلاستیکی آلومینیومی کاغذی

دستگاه های ظروف یکبار مصرف گیاهی پلاستیکی، آلومینیومی و کاغذی؛ هر کدام از تک تک این ظروف البته بجز ظروف پلاستیکی  گیاهی که خط تولیدشان عین هم است بقیه متفاوت می باشد و در شرایط خاص خود مراحل تولید را طی می کنند.

همانطور که اشاره کردیم دستگاه های ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی عین هم می باشد، اما دستگاه های ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و کاغذی از هم مجزا بوده و هرکدام شرایط خاص تولید را طی می کنند. ظروف آلومینیومی ورقه های آماده ای دارند که وارداتی بوده و تولید کننده بعد از تهیه آن وارد دستگاه ترموفرمینگ کرده و با قالب های مختلف توسط حرارت به این ظروف شکل می دهد.

جدا از آن ظروف یکبار مصرف کاغذی نیز ورقه ها آماده داشته و این ها نیز به عنوان محصول وارداتی وارد کشور شده و تولید کننده آنها را تهیه می کند، و توسط دستگاه پرس کننده یا همان ترموفرمینگ قالب های مخصوص این نوع ظرف را بر روی ورقه ها می زند و بعد از طی مراحل مربوطه محصول مدنظر تولید می شود.

 قیمت ظروف یکبار مصرف کاغذی

ظروف یکبار مصرف کاغذی به نسبت شبیه ظروف آلومینیومی فلزی می باشد. این ظروف در طرح های مختلف و متنوع تهیه می شود و توجه زیادی را به خود جلب می کند، مثلا با زدن طرح های خاص روی این ظروف در مراسم های مختلف مانند جشن تولد و … استفاده می شود.

همین متنوع بودن محصول باعث جذب مشتریان زیادی نیز شده است، لذا قیمت آن به نسبت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی مناسبتر بوده و با این شرایط قطعا فروش بیشتری نیز دارد.

 

تجهیزات جانبی دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی نیز همانند سایر دستگاه ها نیاز به یک سری لوازم جانبی داشته و به کمک این تجهیزات جانبی می تواند بهترین نوع محصول را در کمترین زمان تهیه و تولید بکند. تجهیزات جانبی این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف شامل:

  • خنک کننده
  • آسیاب
  • کمپرسور هوا

می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

درباره ی plastiki

مطلب پیشنهادی

قیمت روز دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

قیمت روز دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی معمولا در کارخانه های تولیدی بر اساس …